Gabiony 

Rázová 2018: Opěrná zídka do tvaru U ohraničuje terasu za chatkou. Kámen: Mor. droba tříděná velikost.

Ostrava 2017: Opěrná gabionová stěna do L řeší svah nad bazénem. Kámen: Moravská droba modrá.

Hrabová 2017: Zástěna z gabionu, sloužící jako clona terasy nejen jako větrolam, ale i pro odclonění pohledů.  V horní části je zabudován samozavlažovací truhlík na květiny, či jahody..

Domažlice 2017: Gabionový plot kolem dokola novostavby za účelem vytvoření soukromí a clony hluku z ulice. Kameny do gabionu se použily z místního lomu, jednotná frakce. 

Turzovka 2017: Dlouhá opěrná zed

Svinov 2016: Gabionový plot chránící dům ze dvou stran na rohu dvou ulic.  Roh oplocení jedo půlkruhu. 

Michálkovice 2015: Gabionový plot s odlišnou konstrukcí: Pro zmenšení hloubky plotu se zachováním konstrukční pevnosti se použily již hotové bloky ze svařovaných sítí z hladkého drátu. Vzhledem k jejich malé hloubce se používají pro výplně sypaného materiálu. 

Kyjovice 2015: Pomocí gabionu se zde vytvořila rovinka pro terasu za domem na mírně svažitém pozemku. Konec zídky tvoří podestu pro  umístění sudu na vodu z okapu.

Frýdlant 2015: Výměna starého plotu za nový. Hlavní požadavek na gabion bylo odclonění od hluku ze silnice. Materiál Moravská droba hnědá, mix velikostí.  Zabudované moderní světla ve sloupcích

Sedlice 2014: Taktéž výměna starého plotu za nový. Požadavek - odclonění od hluku ze silnice. Materiál Moravská droba hnědá, frakce 60-150cm.  Zabudovaná schránka i malé zvonky.

Klimkovice 2014: Opěrná zeď vymezující hranice svahu a rovinky.  Zešikmené ukončení pravého ramene. 

Hlučín 2013: Renovace zpevnění bočních stěn sjezdu do garáže. Na schodech budou dodány dřevěné desky.  Ukotvené zábradlí v gabionu.

Markvartovice 2011: Kaskádovitá modelace svahu umožňuje jak plnohodnotné využití svažitého pozemku, tak i pohodlnější možnost pohybu díky vytvořeným rovinatým plochám.  Dřevěné desky kolem schodů pro sezení u bazénu.